Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / вторник / 23.07.19
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5
Заказ исследования
Наши услуги

Екологічна лабораторія проводить дослідження водних об'єктів:

Підземні води із артезіанських свердловин і криниць

Склад води підземних джерел і ступінь її забруднення залежить від різних причин: глибини, з якої відбирається вода, структури грунтів, місця розташування промислових підприємств, звалищ, сільськогосподарських полів тощо.
 • Після введення в експлуатацію джерела водопостачання, необхідно провести дослідження якості і складу води для визначення її придатності до подальшого використання і споживання (як технічно-господарської, або, додатково, і як питної). Результати досліджень допоможуть Вам у визначенні методу очистки води (від побутових фільтрів до локальних очисних систем). Тому первинне дослідження якості води індивідуальних артезіанських свердловин і криниць рекомендується проводити по розширеній схемі (31 показник).

  (подробнее параметры в Додаток №1).

 • Найбільше зазнають впливу від техногенного забруднення води неглибоких артезіанських свердловин (10-40 метрів), криниць і джерел, тому якість цієї води рекомендується контролювати щорічно після весняного паводку, коли можлива інфільтрація забруднень у водоносні горизонти. Повторне забруднення можливе також у глибоких свердловинах у разі малого водозабору. В таких випадках доцільно провести дослідження по скороченій схемі №1 (16 показників).

  (подробнее паораметры в Додаток №2).

 • Щорічний профілактичний контроль якості води із артезіанських свердловин, перевірку ефективності роботи систем очистки води пропонуємо провести по скороченій схемі №2 (12 показників).

  (подробнее параметры в Додаток №3).

 

Вода бассейнів для плавання
 1. Ви можете дізнатися про якість води вашого басейну, оцінити ефективність роботи фільтруючих і знезаражувальних систем по 18 показникам.

  (подробнее параметры в Додаток №4).

 

Води поверхневих водоймищ. Зливні, стічні та очищені промислові стічні води.

 1. Визначення стану поверхневих водоймищ, якості зливових стічних вод та очищених промислових стічних вод допоможе дослідження цих водних обєктів по 29 показникам.

  (подробнее параметры в Додаток №5).

Ви можете самостійно, або за допомогою нашого спеціаліста визначити показники, по яким доцільно дослідити Вашу воду.

Відбір проб води для досліджень. Ми надаємо консультацію щодо правильного відбору та транспортування проб води в лабораторію. По домовленості відбір проб води можуть провести і наші спеціалісти.

ДЛЯ ЗАКАЗА ИССЛЕДОВАНИЯ НАЖМИТЕ "ЗАКАЗ ИССЛЕДОВАНИЯ" И ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList www.webmoney.ru
Проверить аттестат