Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / воскресенье / 26.09.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
ООО "ФОЗЗИ-ФУД" оплатит штраф в госбюджет20.04.11

Вищий господарський суд України підтвердив правомірність рішення Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо притягнення ТОВ «Фоззі-Фуд» (м. Вишневе, Київська обл.) до відповідальності за поширення інформації, що вводить в оману.

Так, Вищий господарський суд України залишив без змін рішення першої та апеляційної інстанцій, які визнали рішення Відділення правомірним.

Крім того, суд задовольнив позов Відділення про стягнення з ТОВ «Фоззі-Фуд» до державного бюджету 17 тис. грн штрафу та 1,2 тис. грн пені.

У липні 2010 року Відділення застосувало до ТОВ «Фоззі-Фуд» штрафні санкції за розповсюдження оманливої реклами. Зокрема реклама, розміщена на білбордах, містила таке твердження: «МИ ПЕРЕВІРЯЄМО 30 000 ЦІН КОНКУРЕНТІВ ЩОТИЖНЯ, ТОМУ В НАС ДЕШЕВШЕ!». Як встановило Відділення Комітету, ТОВ «Фоззі-Фуд» розраховувало вартість виключно «споживчого кошику», а не кожного товару окремо, що не було відображено в рекламі.

10.11.2010 Гсподарський суд міста Києва відмовив у задоволенні позову ТОВ «Фоззі-Фуд» про визнання рішення Відділення недійсним.

19.01.2011 Київський апеляційний господарський суд залишив рішення господарського суду міста Києва без змін.
Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList