Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / четверг / 23.09.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
Встреча премьер-министра Украины Азарова Николая Яновича с представителями обществ защиты прав потребителей, включая Центр Экспертиз ТЕСТ25.11.11

25.11.11 проведена встреча премьер-министра Украины Азарова Николая Яновича с представителями обществ защиты прав потребителей, в том числе и Центра Экспертиз ТЕСТ, руководителем Центра, Безруким Валентином Аркадьевичем.

На встрече обсуждались вопросы улучшения качества товаров и услуг на рынке Украины. Со стороны премьер-министра было озвучено решение о поддержке интересных концепций и проектов, которые приведут к повышению качества товаров.
     

"Я хотів би вас попросити викласти у вигляді документа, яким ви бачите порядок вирішення проблем захисту прав споживачів. Якщо потрібна концепція - розробіть її. Які зміни необхідно внести у чинне законодавство, у нормативну базу, у принципи діяльності контролюючих і регуляторних органів – ми розглянемо і врахуємо бачення громадськості", - сказав Глава Уряду, звертаючись до представників громадських організацій. Він також закликав їх протягом двох місяців надати відповідні пропозиції.

За словами Прем'єр-міністра, для того, аби навести лад із дотриманням прав споживачів в Україні, необхідно поєднати зусилля як органів влади, так і громадських організацій, які захищають права споживачів. Для цього Микола Азаров запропонував створити постійно діючу Консультативну раду при Кабміні з питань захисту прав споживачів. А представників громадських організацій він попросив надати пропозиції щодо складу такої ради та черговості її засідань.

Крім того, Прем'єр-міністр запропонував створити програму на Першому національному телеканалі, яка оприлюднюватиме інформацію про недобросовісних виробників і неякісну продукцію.

Глава Уряду нагадав, що на його дорученням в усіх регіонах України було проведено лабораторні перевірки продуктів харчування, і в усіх зразках виявлено невідповідність державним стандартам або деклараціям на упаковці. Микола Азаров назвав таку ситуацію неприйнятною і зазначив, що до несумлінних виробників застосовуватимуться жорсткі санкції. "Ми маємо всі можливості для того, аби під красивою упаковкою були якісні продукти", - наголосив він.
Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList