Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / воскресенье / 26.09.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
"ГАЛИЧИНА" вводила потребителей в заблуждение28.12.11
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Антимонопольний комітет України оштрафував ПрАТ "Галичина" (м. Радехів, Львівська обл.) на 50 тис. грн за поширення неповної інформації про спреди "Дві корівки" та "Буський", що вводила споживачів в оману.

Як відомо, у минулому році Комітет зобов’язав 12 виробників спредів, у тому числі згадане підприємство, зазначати на лицьовій поверхні упаковки вид товару – "спред". За відсутності такої інформації споживачі легко могли сплутати продукцію з маслом.

У грудні 2010 року ПрАТ "Галичина" повідомило Комітет, що розпочало реалізацію та фасування спредів з нанесенням назви спреду на лицьовій стороні упаковки.

Проте у квітні – травні 2011 року в торговельній мережі були виявлені спреди "Дві корівки" та "Буський" виробництва ПрАТ "Галичина", на лицьовій стороні обгортки, яких як і раніше, не було вказано виду продукції.

На сьогодні ПрАТ "Галичина" припинило порушення, надавши до Комітету оригінали нових етикеток. Зокрема, на лицьовій поверхні міститься інформація: "спред солодковершковий пастеризований 72,5 %". Товариство зобов’язалося сплатити штраф до державного бюджету.
Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList