Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / вторник / 07.12.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
Информация пресс-службы Антимонопольного Комитета (вести из регионов)20.08.12
Информация пресс-службы Антимонопольного Комитета (вести из регионов)
  • Рівненське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПАТ "Кременчукм’ясо" (м. Кременчук) на 68 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, виробник зазначав на лицьовій поверхні ковбаси назву "Вершкова". Однак до складу продукту входило лише молоко сухе знежирене. Такі дії ПАТ "Кременчукм’ясо" могли ввести в оману споживачів.
  • Івано-Франківське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ "Гранд-Молпродукт" (смт. Чутове, Полтавська область) на 16 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство поширювало неправдиву інформацію про вид продукції. Зокрема, зазначало на упаковці – Масло солодковершкове селянське "Полтавочка" 72,8% жирності" та про його відповідність ДСТУ 4399-2005. Однак продукт містив рослинні жири. Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.

  • Територіальне відділення Комітету в Автономній Республіці Крим оштрафувало ТОВ "ДЕКОСТА" на 17 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємство, реалізуючи фруктові нектари, поширило неправдиві відомості про споживчі властивості товару. Відповідач визнав і припинив порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.
  • Сумське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ФОП Каплій Л.Л. (м. Дніпропетровськ) на 8 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємець зазначав на етикетках фасованого ним сухого молока масову частку жиру в 25 %, тоді як фактична частка жиру складала лише 7%. Такі дії підприємця вводили споживачів в оману.

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList