Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / четверг / 23.09.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
Прес-конференція за результатами дослідження твердого сиру у Львові - ПРЕС-АНОНС11.02.13
 ПРЕС-АНОНС
"СИР ДЛЯ МИШОЛОВКИ"

Прес-конференція за результатами дослідження твердого сиру у Львові,
 проведеного Центром Експертиз "Тест", м. Львів, проспект Шевченка,11, Прес-клуб, 14.02.2013р. 12.00

Молочні продукти – важлива складова раціону людини. Твердий сир – не просто смачний продукт, він являє собою концентрат корисних речовин молока. Але це за умови, якщо сир справжній.

Скільки має коштувати твердий сир, щоб бути справжнім? Адже не секрет, що під виглядом справжніх сирів часто продають фальсифіковану продукцію, яка містить немолочний жир. При цьому етикетка може бути оформлена належним чином, а самотужки вдома перевірити сир неможливо. Громадська організація Центр Експертиз "Тест" провела багато порівняльних тестувань сирів, купуючи їх в столиці. Але серед споживачів великим попитом користується інформація про результати регіональних перевірок, тому на цей раз закупки проводили у Львові. Чи може ціна бути підказкою для споживача? Чи всі сири виявилися справжніми та безпечними? На ці та багато інших питань можна буде отримати відповіді під час прес-конференції.

Центр Експертиз "Тест" – громадська організація, яка вже 11 років займається порівняльними тестуваннями товарів та послуг. Останнім часом організація багато уваги приділяє перевіркам якості та безпечності продуктів харчування, чільне місце серед яких посідають молочні продукти. В минулому році організація проводила перевірку "домашнього" молока та кисломолочного сиру на ринках Львова.


Центр Експертиз "Тест" – громадська організація з захисту прав споживачів, яка спеціалізується на порівняльних тестуваннях з 2001 року.
Повні версії тестів  представлені на сайт www.test.org.ua
info@test.org.ua, т.ф. (044) 289-0417

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList