Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / четверг / 23.09.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
АМКУ припинив дії тов "бобринецький завод продтоварів", що вводили споживачів в оману17.04.13
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
АМКУ ПРИПИНИВ ДІЇ ТОВ "БОБРИНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ", ЩО ВВОДИЛИ СПОЖИВАЧІВ В ОМАНУ

Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України оштрафовано ТОВ "Бобринецький завод продтоварів" за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

У рамках проведення Дня відкритих дверей Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з питань захисту конкуренції в Рівненській області за участю державного уповноваженого Антимонопольного Комітету України Світлани Мороз, відбулося відкрите засідання Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України стосовно припинення недобросовісної конкуренції з боку ТОВ "Бобринецький завод продтоварів".

Як встановила Колегія, Товариство поширювало інформацію, що вводила в оману споживачів, зокрема, використовувало у назві продукту "Тунець сріблястий" назву риби тунець, яка до складу цього продукту не входила. Згідно із ст.15¹ Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" зазначення суб’єктом господарювання, у тому числі в рекламі, неповних, неточних, неправдивих відомостей належить до інформації, що вводить в оману.          

За порушення чинного законодавства, шляхом досягнення неправомірних переваг у конкуренції, ТОВ "Бобринецький завод продтоварів" було оштрафовано на 200 тис. грн.

Як зазначила Колегія, в ході проведення розслідування відповідач порушення припинив.
Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList