Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / среда / 20.10.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
28 та 29 квітня відбувся VIII Конгрес Міжнародної конфедерації спілок споживачів (КонфОП), були присутні делегати, члени з 11-х країн СНД. 29.04.11
Справжніх друзів забагато не буває

Так, особливо, коли вони – твої однодумці і прагнуть до одної с тобою мети.

За 20 років служіння справі захисту споживачів ми пересвідчилися, що люди , члени громадських організацій, які присвятили себе ось такому служінню народу, гарні люди. І в якій би країні вони не проживали, не дивлячиcь на те, що в них різне законодавство і різні проблеми, їм є чого повчитися один в одного, оскільки мета в них спільна - покращити умови захисту споживачів і різні проблеми, їм є чого повчитися один в одного.

28 та 29 квітня відбувся VIII Конгрес Міжнародної конфедерації спілок споживачів (КонфОП), були присутні делегати, члени з 11-х країн СНД.
 
Наша делегація, яка достойно представляла Україну, складалася з 3-х чоловік: представник з м. Одеси, голова правління Одеської регіональної спілки захисту споживачів Боднар Н.К., заступник голови правління сумської обласної організації з м. Суми – Баскенова В.М. і Назаревич І.С. з м. Хмельницького, голова Хмельницької обласної організації, 1-й віце-президент Спілки об’єднань громадян "Всеукраїнська федерація споживачів "ПУЛЬС", член Вищої Координаційної Ради КонфОП, член Консультативної Ради по захисту прав споживачів при антимонопольному комітеті СНД.
     
Конгресом були обрані керівні органи КонфОП, голова Вищої Координаційної Ради ( ВКР ), який вже очолював її у минулі 3 роки, Петропавлівський В.С. а також члени ВКР, представники з 5 держав СНД. Членом ВКР від України знов обрано Назаревич І.С.     Головою правління КонфОП обрано Яніна Д.Д. який очолює правління вже на протязі 6 років.

Представником України Назаревич І.С. було зроблено доповідь з аналізом діючого законодавства України, з усіма позитивними та негативними акцентами, а також надана інформація про програму діяльності федерації "Пульс". Це дуже цікавило наших однодумців, представників інших країн СНД. І, як і слід було чекати, наша програма була актуальною для них, багато хто нашу презентацію записав на свої електронні носії.

Головою ВКР КонфОП Петропавлівським В.С. була розроблена і запропонована Концепція розвитку системи захисту прав споживачів у країнах, членах КонфОП, яка була прийнята в першому читанні і, найближчим часом ми її отримаємо з усіма проголосованими поправками.

Приємно зазначити також, що запропонованаа нами програма проведення аналізу діючого в різних країнах СНД законодавства захисту споживачів на засіданні Вищої Координаційної Ради знайшла свою підтримку, і, винесена на наступний день на розгляд Конгресу, отримала статус пріоритетного напрямку програмної діяльності. Ото ж, незабаром будемо мати аналіз, який дозволить вибрати з усіх законів все найдієвіше та гармонізувати наші закони.

Час триває і всіх турбує пробуксовування рішення про створення органу галузевого співробітництва СНД в галузі захисту прав споживачів. Окремий орган матиме набагато більший вплив на рівень координації діяльності існуючих державних органів у сфері захисту прав споживачів. Саме на нього буде покладатися задача по формуванню ефективної споживчої політики в країнах Співдружності і організація необхідної взаємодії щодо узгодженого забезпечення належної якості споживацьких товарів і послуг.

Наша делегація вже вкотре довела, що громадські організації України дієві, активні, і, не зважаючи на кризу, мають свої досягнення, в дечому навіть вищі від досягнень інших країн СНД. Як приклад, можна навести наші досягнення в боротьбі з табакокурінням.

Результат Конгресу показав , що тісна взаємодія громадських організацій різних країн, це рушійна сила, яка опікується вдосконаленням захисту прав споживачів .

Делегація України

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList