Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / среда / 20.10.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
Хитрости финансовых жуликов будут жестко остановлены17.08.11
Антимонопольний комітет України тісно співпрацюватиме з органами Міністерства внутрішніх справ, Державною податковою службою та Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України з метою захисту громадян від ошуканства на ринках фінансових послуг з надання коштів у позику та продажу товарів поштою. Такої домовленості досягнуто під час наради, що відбулася в Комітеті.

"Враховуючи соціальний аспект питання, необхідно запровадити жорсткі бар’єри для діяльності у фінансовій сфері нечистих на руку підприємців, у тому числі і на законодавчому рівні. Особливо коли йдеться про так звані покупки в групах. Ми здійснюватимемо спільні заходи, щоб фінансові шахраї у повній мірі відчули силу закону, але також звертаємося і до громадян з проханням бути обачними та не потрапляти під вплив добре продуманих "приманок" у рекламі", - наголосив перший заступник Голови Комітету Рафаель Кузьмін.

Участь у нараді взяли уповноважені представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної податкової служби та Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

Найближчим часом Комітет планує прийняти рішення у справі щодо ПП «Капітолій» про порушення конкуренційного законодавства у вигляді виконання рішення Комітету не в повному обсязі. Зокрема, підприємство продовжує поширювати неповну та неправдиву рекламну інформацію щодо "спрощеної" процедури отримання позики.

Крім того, сьогодні на розгляді в Комітеті перебувають справи щодо ТОВ "Поштовий магазин", ТОВ "Поштовий каталог" і ТОВ "Поштовий клуб плюс", у діях яких зафіксовано ознаки недобросовісної конкуренції під час рекламування власної діяльності.

Як попередньо з’ясував Комітет, товариства, що реалізують товари широкого вжитку поштою, поширювали нечітко сформульовану та непідтверджену інформацію про розіграші призів, призовий фонд, переможців тощо.


Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList