Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / среда / 20.10.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
Винницаоблканал ущемлял интересы потребителей09.09.11
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
Винницаоблканал ущемлял интересы потребителей
Вінницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП "Вінницяоблводоканал" на 17 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Як встановило Відділення, водоканал надавав населенню та ОСББ послуги з  централізованого водопостачання та водовідведення на підставі договорів приєднання. Натомість, як передбачено правилами надання цих послуг, зі споживачами мають укладатися договори, оформлені на основі відповідного типового договору.

Так, у договорі приєднання не вказано, що виконавець зобов’язується надавати споживачеві вчасно, безперервно та відповідної якості зазначені послуги. При цьому в договорі окреслена незначна кількість обов'язків водоканалу. У документі відсутні умови, що чітко передбачають порядок, якість, інформування щодо послуг, усунення аварійних ситуацій, відшкодування збитків споживачу, здійснення перерахунків за ненадання або неналежне надання послуг тощо.

Крім того, договір передбачає, що підприємство у випадку відсутності оплати за раніше надані послуги має право призупинити їх надання споживачу без попередження та не несе відповідальності за наслідки. Ця умова суперечить чинним нормативним документам у сфері водопостачання та водовідведення.

Відділення зобов’язало КП "Вінницяооблводоканал" припинити укладення договорів приєднання та привести договори зі споживами послуг у відповідність до вимог законодавства.

Відповідач визнав порушення, зобов’язався припинити неправомірні дії та сплатити штраф до державного бюджету.
Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList