Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / среда / 20.10.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
За введение потребителей в заблуждение привлечен к ответственности "Украинский Прогрессивный Альянс"31.05.12
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ "Український Прогресивний Альянс"         (м. Харків) на 100 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення оманливої інформації.

Розслідування показало, що ТОВ "Український Прогресивний Альянс" вводило споживачів в оману, розповсюджуючи неповну інформацію щодо умов отримання позики на придбання автомобіля, квартири тощо у 19-ти областях України.

Так, ознайомившись з цією рекламою у споживачів складалося враження, що позику можна отримати одразу і без довідки про доходи

Насправді товариство надавало споживачам послуги з адміністрування за рахунок залучених коштів тих же споживачів, а позика надавалася у невизначений строк в міру накопичення залучених коштів громадян, їх участі в асигнаційних заходах.

Крім того, для отримання такої позики споживачам необхідно укласти договір адміністрування, сплатити певні види витрат, розмір яких залежить від очікуваної суми позики. Зокрема, йдеться про сплату одноразового гарантійного платежу від 300,33 грн до 13876,67 грн, щомісячних адміністративних платежів від 10,0 грн до 2010,0 грн, а також щомісячних платежів від 83,33 грн до 1666,67 грн, з яких формується фонд групи. Також передбачалися участь в асигнаційних заходах, укладення низки договорів: договір застави (іпотеки) майна та/або договір поруки, договори особистого страхування життя, здоров’я, працездатності та/або майнового страхування об’єкта застави (іпотеки).

Як було встановлено, договір адміністрування між споживачем та підприємством дуже об’ємний, надрукований дрібним шрифтом та є складним за змістом.

Разом з цим, громадяни, які зрозуміли, що введені в оману, фактично не мали можливості повернути свої кошти. Це підтверджується зверненнями громадян про порушення їхніх прав з боку ТОВ "Український Прогресивний Альянс", що надходили на адресу УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області та до відділень Комітету.

Колегія зобов’язала ТОВ "Український Прогресивний Альянс" припинити порушення.

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList