Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / среда / 20.10.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
ПРЕС-АНОНС: ВІДБУВСЯ ІV-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "МОЛОДЬ ТЕСТУЄ ЯКІСТЬ": НОВЕ ПОКОЛІННЯ КРИТИЧНИХ СПОЖИВАЧІВ01.06.12
ПРЕС-АНОНС

ВІДБУВСЯ ІV-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "МОЛОДЬ ТЕСТУЄ ЯКІСТЬ": НОВЕ ПОКОЛІННЯ КРИТИЧНИХ СПОЖИВАЧІВ.

6 червня 2012 року о 14-00 за адресою пр. Перемоги 10, актова зала МОНМСУ: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання, БО "Центр споживчих ініціатив" відзначатимуть школярів, що перемогли у конкурсі з молодіжного споживчого тестування "Молодь тестує якість".

Споживча освіта існує в Україні вже п’ятий рік поспіль завдяки курсу "Основи споживчих знань", що був розроблений у 2008 в рамках партнерства Міністерства освіти і науки України та Спільного проекту ЄС та ПРООН "Спільнота споживачів та громадські об’єднання. Зараз курс викладається більш ніж в 10 000 загальноосвітніх навчальних закладів.

Цього року конкурс зі шкільного споживчого тестування проводиться вчетверте. Залучення школярів до активного та свідомого споживання є вже багато років частиною навчального процесу в країнах Європи. Споживчі організації є зазвичай ініціаторами таких конкурсів; вони надають інформаційну, організаційну та ідейну підтримку молоді, яка прагне до активних дій в оволодінні інформацією про реалії ринкової економіки. Організатором конкурсу є Благодійна організація "Центр споживчих ініціатив". Постійними та незмінними партнерами конкурсу є ПАТ "Бель Шостка Україна", торгівельна мережа "Фокстрот. Техніка для дому", що відзначать дітей у призових та спеціальних номінаціях "За споживчу вимогливість".

Конкурс "Молодь тестує якість" проводився з лютого по квітень 2012 р., та мав на меті підвищити обізнаність шкільної молоді віком від 12 до 17 років (учні 7-11-х класів) в питаннях реалізації прав споживачів, вміння орієнтуватись на сучасному ринку товарів та послуг, виховання споживчої культури, громадянської позиції та усвідомлення власної ролі у підвищенні якості життя в контексті європейських стандартів.

Учнівській молоді було запропоновано обрати сферу дослідження на власний смак та дослідити товари та послуги супермаркетів за власноруч розробленою методикою. Журі конкурсу складалося з експертів з Науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз "Тест" та освітян, представників Міністерства освіти  і науки, молоді та спорту, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.  

Третій рік поспіль конкурс зібрав загалом близько 2500 учасників з усіх регіонів України. Цього року учасниками конкурсу було надано близько 200 індивідуальних та групових робіт, що виконувалися школярами самостійно. Найпопулярнішими темами серед учнівської молоді цього року були: послуги супермаркетів, побутова техніка, молоко та молочні продукти, солодощі, транспортні та туристичні послуги, якість послуг мобільних операторів, Інтернет. Не оминули увагою школярі й косметичні вироби, засоби гігієни, шкільні зошити та канцелярське приладдя тощо. Молодих дослідників також хвилює якість продуктів, що діти споживають щодня: чіпси, солодкі газовані напої та жуйки. Особливу увагу школярі приділили послугам, що демонструють готовність України до чемпіонату "ЄВРО - 2012".


Повна інформація про конкурс знаходиться на Порталі Споживача www.consumerinfo.org.ua, сайті БО "Центр споживчих ініціатив" - www.cic.in.ua та на сайті Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України -  www.ime.edu-ua.net
Отримати додаткову інформацію можна в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН  України, у зав. відділом Овчарук Оксани Василівни за телефонами: (044) 440-96-27, 050 585 33 82
Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList