Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / среда / 20.10.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
ІНФОРМАЦІЯ ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ13.06.12
ІНФОРМАЦІЯ ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
(ВІСТІ З РЕГІОНІВ)

Недобросовісна конкуренція:
 • Закарпатське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПП «Б.А.Н.К. юей» на 68 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємство в інформаційно-рекламній газеті розміщувало неправдиву інформацію щодо спрощення умов надання кредитів на придбання автомобілів, житла, побутової техніки, проведення ремонтів: «від 5 % річних без черги та внесків, при наявності паспорту та ідентифікаційного коду, до 20 років».
 • Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПП «Бекерай» (м. Кременець, Тернопільська обл.) на 30 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємець поширював на упаковці хліба та хлібобулочних виробів неправдиву інформацію щодо ваги товару.
 • Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПП «Еко-Планета» на 10 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємство поширювало недостовірну інформацію щодо надання безкоштовних консультацій юристами.
 • Волинське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Делівері» (м. Донецьк) на 10 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство поширювало в листівках, інтернет-оголошеннях і на власному сайті неправдиві відомості щодо вартості послуг з перевезення вантажів: «Найнижчі ціни», «Самі низькі тарифи». Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.
 • Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ФОП Адамович Я.Ф. на 8 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємець під час виробництва ковбас без дотримання державних та міждержавних стандартів використовував назви: «Дрогобицька особлива», «Чайна нова».
 • Волинське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «ТД «Аванта» на 7 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство розміщувало на цінниках та чеках неправдиву інформацію щодо ємності соків ТМ «Наш Сік», ваги майонезу ТМ «Щедро» і виду продукту сирного ТМ «Роси».
 • Хмельницьке обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Х-СІТУ» на 5 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство розміщувало на своєму сайті неправдиву інформацію про власні послуги з доступу до Інтернет: «найнижчі ціни в той же час з найвищою якістю». Відповідач визнав порушення, змінив інформаційне оголошення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.
 • Хмельницьке обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Наша сфера» на 5 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство поширювало в щотижневій рекламно-інформаційній газеті неточну інформацію щодо умов отримання охоронних приладів: «НАША СФЕРА – ВАША БЕЗПЕКА! охоронні прилади в БЕЗКОШТОВНЕ користування». Для отримання товару необхідно було укласти з товариством договір про підключення до пульта централізованого спостереження. Відповідач визнав і припинив порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.
 • Луганське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Валеас» на 4 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємство, не беручи участі у програмах соціального захисту ветеранів, розміщувало на рекламних вивісках аптечних мереж «Валеас» позначення «Ветеранская аптека». Відповідач визнав порушення та сплатив штраф до державного бюджету.
 • Луганське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТДВ «Страхове товариство з додатковою відповідальністю «Глобус» (м. Київ) на 3,5 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення товариство поширювало на рекламних щитах неправдиву інформацію щодо вартості страхових платежів: «АВТОСТРАХОВАНИЕ В РОССИЮ «ЗЕЛЕНАЯ КАРТА» ДЕШЕВЛЕ, ЧЕМ НА ГРАНИЦЕ». Розміри страхових платежів за договорами міжнародного обов’язкового страхування нормативно визначені. Відповідач припинив порушення.
 • Луганське обласне територіальне відділення припинило дії з ознаками недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, з боку ФОП Долгової О.В. Як встановило Відділення, підприємець поширював на рекламному щиті неправдиву інформацію щодо найнижчих цін на будматеріали у власному магазині. Відповідач визнав і припинив порушення.
 • Луганське обласне територіальне відділення Комітету припинило дії з ознаками недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації що вводить в оману, з боку ФОП Константінової Х.В. Як встановило Відділення, підприємець розміщував на рекламному щиті інформацію про найнижчі ціни на меблі з натурального дерева у місті в магазині «Меранти». Відповідач визнав і припинив порушення.
 • Чернівецьке обласне територіальне відділення Комітету зобов’язало ПП «Медіан» припинити дії, що містять ознаки порушення недобросовісної конкуренції». Як встановило Відділення, підприємство поширювало неправдиві відомості щодо цін на медичні послуги: «Виїзд медичної сестри для збору аналізів. Найнижчі ціни».

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList