Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / среда / 08.12.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
Информация пресс-службы Антимонопольного Комитета (вести из регионов)20.08.12
Информация пресс-службы Антимонопольного Комитета (вести из регионов)
  • Київське міське територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ "АПТЕКА НИЗЬКИХ ЦІН ПЛЮС" на 25 тис. грн за  недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство поширювало на візитках та у зовнішньому оформленні аптечних закладів неправдиві відомості: "АПТЕКА НИЗЬКИХ ЦІН". Водночас, як показало розслідування, вартість деяких ліків в аптеках відповідача була вищою ніж у конкурентів.
  • Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ "Фармфірма "ЛЄК-ВІЛ" на 20 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство поширило неправдиву рекламу про ціни на лікарські засоби. Відповідач визнав та  припинив порушення, зобов’язавшися сплатити штраф до державного бюджету.
  • Запорізьке обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ "Факультет" (смт. Магдалинівка, Дніпропетровська область) на 15 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.  Як встановило Відділення, товариство розмістило на фасаді власної аптеки у Запоріжжі рекламний засіб з неповною інформацією щодо умов надання знижок. Зокрема, виявлено, що знижки у розмірі 5 відсотків надаються виключно за наявності дисконтної картки. Товариство визнало та припинило порушення, зобов’язавшись сплатити штраф до державного бюджету.

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList