Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / четверг / 28.10.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УЗЯВ СФЕРУ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІД ЖОРСТКИЙ КОНТРОЛЬ26.10.09

Виконувач обов’язків Голови Антимонопольного комітету України Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО доручив Голові Київського міського відділення Комітету Віктору КОРОЛЮ забезпечити конкуренційний правопорядок на столичному ринку ритуальних послуг.

Згідно з отриманим дорученням, Київське міське відділення Комітету повинно посилити контроль за ситуацією у сфері ритуальних послуг у місті Києві, оперативно завершити розгляд розпочатих справ про порушення, забезпечивши рівні умови функціонування учасників цього ринку та захист інтересів споживачів.

Як уже повідомлялося, Київське відділення Комітету веде розслідування за ознаками антиконкурентних дій Головного управління ритуальних послуг Київської міськдержадміністрації, яке зобов’язало підпорядковані комунальні підприємства укладати угоди із суб’єктами господарювання щодо надання ритуальних послуг із третейським застереженням.

Водночас, Київське відділення Комітету порушило справу щодо Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міськдержадміністрації, яке своїм наказом надало переваги чотирьом з дев’ятнадцяти патологоанатомічних відділень, що працюють на ринку ритуальних послуг у столиці.

Київське відділення Комітету також має завершити перевірку рішення Київської міської ради «Про питання діяльності ритуальної служби міста Києва», яким визначено, що надання ритуальних послуг є виключною компетенцією комунальних підприємств. На думку Комітету, реалізація цього рішення Київради може призвести до обмеження конкуренції на столичному ринку ритуальних послуг, усунення з ринку низки приватних підприємств і до суттєвого підвищення вартості послуг.

«Те, що сьогодні відбувається у соціально важливій сфері ритуальних послуг у столиці турбує мене не тільки як антимонополіста, а й як киянина. Вважаю, що в цій сфері має бути забезпечений пріоритет прав споживачів, для чого необхідно створити передумови, за яких жодних штучних перешкод у діяльності підприємств різної форми власності не буде. Тому новопризначеному керівникові Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету Віктору Королю доручено провести відповідну роботу і найближчим часом винести на розгляд Комітету проекти конкретних рішень щодо вирішення проблемних питань», - наголосив Олександр Мельниченко.

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList