Контактная информация|Архив журнала|Организации потребителей|карта сайта|rss|сделать стартовой
 
 

test.org.ua

Центр Экспертиз ТЕСТ

Помогаем делать правильный выбор!

Украина, Киев / четверг / 23.09.21
Тесты и исследованияПолезно знатьО молоке начистотуЗнак КачестваОплата
Все тесты: А-Я
Разделы
Питание
Детское
Здоровье / Косметика
Авто / Вело
Электротехника
Стройка
Промтовары
Услуги
Заява про офіційний початок роботи Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС21.04.15

Заява про офіційний початок роботи Платформи громадянського
суспільства Україна-ЄС

Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС (далі - Платформа) – спільний орган громадянського суспільства, створений відповідно до ст. 469-470 Угоди про асоціацію, – зібравшись на Установчу зустріч 16 квітня 2015 року в Києві після складного річного підготовчого процесу, оголошує про офіційний початок своєї діяльності. Платформа разом із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації є однією з інституцій, заснованих в рамках Угоди про асоціацію.

Платформа, що складається з представників громадських організацій, асоціацій роботодавців та профспілкових об’єднань як з України, так і ЄС, покликана забезпечувати громадський контроль та сприяти імплементації Угоди. Платформа збиратиметься двічі на рік, почергово у Брюсселі та Києві, та служитиме обміну думками та доповідями на теми найбільшої важливості для громадянського суспільства в рамках процесу імплементації. Платформа надаватиме свої рекомендації Раді асоціації Україна-ЄС та іншим важливим органам влади в Україні та ЄС, а також інформуватиме про них широку громадськість.

Ми, члени Платформи, віримо, що європейська інтеграція – це завдання не тільки Уряду України, але й всього суспільства. Активне залучення громадянського суспільства – справжнього рушія євроінтеграційних реформ – до імплементації Угоди покращить якість прийняття рішень, гарантуватиме прозорість та врахування інтересів різних заінтересованих сторін, а також допоможе наблизити процес реформ до широкого загалу.

Двостороння Платформа зустрінеться вдруге наприкінці 2015 року, підготувавши свій огляд процесу виконання Угоди про асоціацію, а також два тематичні звіти: по-перше, про стан реформування енергетичного сектору, по-друге, про верховенство права та антикорупційну політику - як обрані пріоритетні теми для ЄС та України. Ми будемо приділяти особливу увагу питанням покращення інвестиційного клімату, а також соціальному компоненту трансформацій.

Протягом наступних місяців Платформа також працюватиме над тим, щоб створити ефективні механізми співпраці та спілкування з іншими зацікавленими учасниками процесу імплементації. Ця діяльність отримає подальший розвиток в діяльності 15 тематичних робочих груп української сторони Платформи.

До обрання другого складу Платформи цієї осені, ми будемо працювати над тим, щоб залучити до неї найактивніші та найбільш віддані сили громадянського суспільства шляхом прозорих та відповідальних процедур виборів.

Ми зобов’язуємося працювати відкрито, залучаючи всі зацікавлені організації громадянського суспільства, що прагнуть зробити свій внесок в імплементацію Угоди про
асоціацію.

Ми закликаємо інші двосторонні органи співпраці в рамках Угоди про асоціації – Раду асоціації, Комітет асоціації та Парламентський комітет асоціації, а також Урядовий офіс з питань європейської інтеграції та інші відповідальні структури в ЄС та Україні - налагодити справжнє партнерство з Платформою для того, щоб мати можливість скористатися кращими експертними ресурсами громадянського суспільства, залучати точки зору різних соціальних груп та забезпечити прозорий і відкритий до участі заінтересованих сторін процес імплементації відповідно до принципів та цінностей ЄС.

Наша політична позиція полягає в принциповій підтримці ідеї повноцінної європейської перспективи для України відповідно до Статті 49 Договору про Європейський Союз. Ми також підтримуємо безвізовий режим для громадян України, як тільки будуть виконані технічні критерії сторони ЄС.

Ми підтримуємо повну імплементацію Угоди про асоціацію, включно з ПВЗВТ, в рамках погоджених термінів (січень 2016 року).

Ми переконані, що тільки зробивши євроінтеграційні реформи завданням всього суспільства, ми перетворимо на реальність повноцінну європейську перспективу для України. З цієї точки зору участь громадськості у виконанні Угоди про асоціацію буде водночас тестом на зрілість українського політичного процесу та механізмом для пришвидшення реформ.

Коллеги, друзья и партнеры
Copyright©НИЦНПЭ ТЕСТнаписать намперейти вверх
 
 
TopList